Login

Webové stránky pro školky

Webové stránky pro mateřské školky

Vztah mezi mateřskou školkou, dítětem a rodiči je založen na vzájemném porozumění. K tomu přispívají webové stránky. Jsou místem vzájemného setkání rodičů s učitelkami a učiteli v mateřské školce, nefungují jen jako „inzerát“ s kontaktními údaji, ale také jako multimediální nástěnka s fotografiemi z výletů, procházek, akcí a výtvorů dětí.

Mít vlastní internetové stránky není otázka prestiže, je to otázka aktivního a moderního přístupu ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje všem školkám v České republice mít vlastní interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou. Zvýhodněná cena 320 Kč/měs bez DPH standardně s platbou 1x ročně, webhosting zdarama, až 50 kategorií v menu + design jednorázově (standardní v ceně 2800 Kč).

Sdílejte, informujte, hrajte si!

Hravé webové stránky na systému Velký Web umožňují sdílet novinky a fotografie nejen s rodiči, ale také mezi dalšími subjekty – třeba mezi školkou a zřizovatelem, či mezi školkou a jídelnou. Ale sdílet můžete i mimo webové stránky – přidejte aktuální fotografie na Facebookovou stránku Vaší školky. Ukážete tak rodičům, že o jejich dítka je dobře postaráno.

Sdílet můžete:

  • Jídelníček i na několik týdnů dopředu
  • Aktuality a novinky
  • Plánované akce – výlety, plavání, celoškolkové hry
  • Suplování a mimořádné změny ve vyučování
  • Profily učitelů – jejich vzdělání a praxi
  • Fotogalerie – interiéry a exteriéry školky, hřiště a fotografie ze života dětí
  • Spousty dalších informací a zábavy

ALS – Euro, s.r.o. je specialistou na webové stránky pro školky. Přináší unikátní projekt Scholastika – přípravu originálních webových stránek s redakčním prostředím Velký Web za dotovanou cenu pro všechny soukromé i státní školky.

Jak fungují stránky s redakčním systémem Velký Web?

Redakční systém je něco jako „ovládací centrum“ stránek. Můžete sami určovat obsah a vzhled stránek, doplňovat důležité údaje, sdílet fotografie s rodiči a jejich rodinami, nahrávat krátká videa a uveřejňovat novinky z chodu školky. Redakční prostředí funguje intuitivně a jednoduše – pokud si rozumíte s Internetem, rozumíte si i s Velkým Webem!

Tradice, řešení a originalita u ALS - Euro, s.r.o.

S internetovými stránkami máme dlouholeté zkušenosti. A přišli jsme s unikátním nápadem, jak zjednodušit komunikaci mezi rodiči a školkou. Redakční systém je dlouhodobě vyvíjen a zlepšován programovacím týmem firmy ALS-Euro, s.r.o. Je plnohodnotným správcem obsahu internetových stránek, na rozdíl od řešení stránek zadarmo automaticky obsahuje plnou technickou podporu z naší strany, propracovanou nápovědu a řadu podpůrných projektů pro Vaše stránky.

Bezpečnost dětí především

Veškeré informace jsou z naší strany pravidelně zálohovány – mohou být kdykoliv obnoveny. Ale myslíme i na bezpeční dětí- lze přidělit zvláštní přístupová jména a hesla jednotlivým rodičům do fotogalerií a podstránek tak, aby důležité a citlivé údaje zůstaly náhodným návštěvníkům skryty.

Máte dotazy?

Budeme rádi, pokud se na nás obrátíte s jakýmkoliv dotazem – rádi Vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Můžete využít e-mail , případně níže vyplňte webový formulář a dotaz nám zašlete.Více informací o výhodách webových stránek s redakčním systémem najdete na www.stranky-proskolky.cz/

Dotaz na stránky pro mateřskou školku

*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů:

PROGRAM

POZVĚTE SI FUGA

obrázek
- na recepce a rauty
- na společenské večírky
- na svatby
- na hotely, restaurace
- na plesy,umělecká vystoupení
- do školek a škol
Těšíme se na Vás
Klauni - nabídka klaunů do škol a školek, představení pro školky

Created by © 2011/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek a e-shopů - Velký Web